Vabilo na ogled BOKSA v Kamniku in Komendi

V novembru se bosta odvili kar dva boksarska spektakla.

V soboto, 12. 11. 2022, se že drugo leto zapored, po več kot 30 letih v Kamnik vrača boksarsko tekmovanje, kjer si boste ljubitelji boksa lahko ogledali spektakularne boksarske dvoboje v vseh kategorijah, od mlajših boksarjev in boksark do članov in članic. Tekmovalci iz cele Slovenije se bodo na predzadnjem tekmovanju letošnjega leta borili za naslove prvakov slovenskega boksarskega pokala.

Tekmovanje bo potekalo v veliki telovadnici OŠ Toma Brejca Kamnik, z uradno otvoritvijo ob 12.45 uri do popoldneva. Vstop je prost.

V nedeljo, 13.11.2022 pa bo v telovadnici Boksarskega kluba Hayat, v PGD Moste pri Komendi, Moste 1f, 1218 Komenda potekala boksarska revija, 3. Pokal Komende v boksu, kjer se bodo pomerili tekmovalci iz Slovenije in gosti iz Avstrije. Pričetek dogodka je ob 13.00 in prav tako je vstop prost.

Dogodka najdete tudi na Facebooku:

Vljudno vabljeni!
Boksarski klub Hayat Kamnik