• +386 (0)8 161 53 09

ŠPORTNA ZVEZA OBČINE KAMNIK

civilno združenje kamniških športnih društev in klubov

foto: Klemen Brumec

BAZEN POD SKALO

Kamniški igralci tenisa so osvojili tretje mesto

Članska ekipa Tenis kluba Kamnik je letos nastopila v 2. slovenski ligi in osvojila končno tretje mesto.

Kamničani so si pred začetkom sezone zastavili cilj, da se po rednem delu vrstijo v play-off za prvo ligo, v katerega je vodilo prvo ali drugo mesto. Cilja sicer niso dosegli, a niso bili daleč od tega. Prve tri ekipe Brežice, Goja in Kamnik so namreč imele po en poraz, o napredovanju je odločal praktično samo en dvoboj, tu pa so naši potegnili najkrajšo.

Za Tenis klub Kamnik so letos nastopili Mark Svoljšak, Urban Čevka, Boštjan Repanšek, Patrick Popit (opravljal je tudi vlogo kapetana in odlično opravil svoje delo), Uroš Brinovec in Anej Levpušček, na spisku prijavljenih igralcev pa so bili še Aleš Pogačar, Aljaž Burja, Nejc Lemič, Gregor Horvat in Anže Čevka. Od igralcev se je najbolj izkazal Boštjan Repanšek, ki je na drugi deski zmagal v prav vseh dvobojih in to celo brez izgubljenega niza.

Rezultati
  • Goja Ptuj Vs Kamnik 2/3