OBČINSKO PRVENSTVO 2022 - PRVAKI SO POSTALI: MIKUŠ, KOTNIK, CAPUDER, PARAZAJDA IN KOTNIKOVA

Kamnik, 4.6.2022 - Danes se je na igriščih Tenis kluba Kamnik, končalo prvo občinsko prvenstvo v tenisu za člane in članice. Spremljali smo zelo lep teniški dogodek, ki ga je spremljalo tudi zelo lepo vreme. Zmagovalci in drugouvrščeni igralci so prejeli lepe, velike pokale, po kategorijah pa so bili finalni rezultati sledeči:

• Moški nad 65 let: Dare Kotnik Vs Tone Prešeren 9/6
  • Moški do 65 let: Miro Mikuš Vs Franci Sitar 9/2
  • Moški do 50 let: David Capuder Vs Sašo Irt 9/2
  • Moški do 25 let: Gregor Parazajda Vs Urban Hribar 9/2
  • Ženske - enotna kategorija: Lučka Kotnik, vs Katarina Turk 9/1

Organizatorji upajo, da se bo naslednje leto občinskega prvenstva udeležilo več igralcev, manjkali so predvsem igralci mlajših starostnih kategorij.