Boksarji so se združili v Mariboru in se pripravljali na državno prvenstvo

Boksarski klub Hayat Kamnik se je od petka, 18.3. do nedelje 20.3.2022 udeležil boksarskih priprav, ki so potekale v Mariboru. Moči so združili BK Terme Maribor, Železničarski boksarski klub Maribor, ki so pod okriljem Boksarske zveze Slovenije organizirali boks kamp za mlade in nadobudne boksarje, ki jih že v aprilu čaka državno prvenstvo. Kondicijsko zahtevne boksarske treninge, kjer so tehniko pokazali izkušeni trenerji je otrokom popestrila animacijska ekipa, ki jih je peljala v kino na ogled filma Batman ter v mesto na sladoledne vaflje. Priprav se je udeležilo 13 članov BK Hayat, ki so se v Maribor odpravili z novim hitrim vlakom iz Ljubljane. Treningi so potekali dvakrat dnevno, udeležence pa je obiskal in pozdravil tudi predsednik Boksarske zveze Slovenije g. Rober Reher in jih nagradil z majico. Tekmovalci so se odlično pripravili in bodo z intenzivnimi treningi nadaljevali tudi v domači telovadnici vse do doseženih ciljev.

Katarina Kumer