• +386 (0)8 161 53 09

ŠPORTNA ZVEZA OBČINE KAMNIK

civilno združenje kamniških športnih društev in klubov

foto: Klemen Brumec

BAZEN POD SKALO

Prednovoletni pokal za najmlajše judoiste

V soboto, 10.12.2021 je Judo klub Komenda v OŠ Moste organiziral tradicionalni Prednovoletni pokal Komende za najmlajše, ki se ga je udeležilo 120 mladih judoistov. Nastopili so otroci iz vrtca, ter šole vse do 4. razreda. Otrokom smo želeli na zabaven način skozi igro in prijateljsko borbo predstaviti tekmovanje in jih tudi uspešno navdušili. Poleg tega so se preko judo iger, sumo borbe, borbe v ne-wazi (na kolenih) in starejši tudi judo borbe pokazali staršem. Poleg kolajne so prejeli tudi lepe nagrade, obiskala pa jih je še Božičkova judo panda in jih razveselila z bonboni.

Med sabo so se borili otroci iz Komende, Kamnika, Trzina, Mengša, Stranj, Šmartnega v Tuhinju, Litije, Ljubljane in celotne primorske ter navezali tudi nova prijateljstva. Poleg kolajn smo podelili tudi pokale in sklenili sezono 2021 za mlajše sekcije.

Katarina Kumer

Športna zveza občine Kamnik