Kegljanje: Naši mladi upi pridno tekmujejo

V nedeljo je v Novi Gorici potekal 3. turnir za dečke in deklice, ki šteje za državno prvenstvo v mlajših kategorijah. Za Calcit nastopate dve deklici in dva dečka, za naslednjo sezono pa pričakujemo, da se bo to število vsaj podvojilo, saj trenira še 4 – 5 otrok, ki pa še niso pripravljeni za tekme.

V I. kategoriji dečki nastopa Domen Bodlaj, ki trenutno zaseda 4. mesto, v III. Kategoriji dečki pa je Aljaž Vehovec trenutno 13.

Pri deklicah ja v III. Kategoriji Manca Progar trenutno sedma, Kristina Mihelčič pa ima smolo. Ker je bila v terminu 1. in 2. kroga v karanteni, ima za zdaj le en nastop.

Čeprav naši predstavniki niso prav v vrhu, je pomembno predvsem to, da dobijo tekmovalne izkušnje in prave osnove kegljanja, kar jim trener Franci Spruk lahko zagotovi.

Pozivamo vse dečke in deklice, ki so stari 7. let in več in jim naši prispevki vzbujajo zanimanje za ta lep šport, naj zberejo pogum in pridejo na kegljišče.

Kontakt:
Franci Spruk