Kamniški boksarji nastopili na Zlati rokavici na Ptuju

V soboto, 20.11.2021 se je Boksarski klub Hayat Kamnik, s trenerjem Boštjanom Veinhandlom in dvema tekmovalcema udeležil boksarskega prvenstva in odlično organiziranega dogodka 40. Zlata rokavica na Ptuju.

Komaj enajstletni boksar Stepan KHOLODOV je odlično boksal tri runde in si po enotni sodniški odločitvi z več točkami prislužil ZLATO medaljo. Prav tako je prejel pokal za najboljšega mladega boksarja na tekmovanju.

Haya VEINHANDL OBAID se je zelo dobro borila 3 runde proti izkušeni in starejši boksarski. Obe sta zelo dobro boksali in s prikazano borbo navdušili celo dvorano.Haya je borbo izgubila in dobila SREBRNO medaljo.

V decebru boksarje čaka še zadnja preizkušnja v letu 2021, kjer se bodo klubi še borili za končne uvrstitve na slovenski boksarski lestvici.

Katarina Kumer