Kostanjev turnir dobila Lah in Rauterjeva, podelitev pokalov najboljšim v letu 2021

Danes pozno popoldne se je končal še zadnji letošnji klubski dogodek pred zaprtjem igrišč - Kostanjev turnir naključno izbranih dvojic. V konkurenci 24 igralcev in igralk sta slavila Jure Lah in Maja Rauter, ki sta v finalu s 4/3 ugnala Primoža Marterja in Bogdana Kvasa. V tekmi za 3. mesto sta Sašo Palma in Darko Domadenik s 4/0 premagala Jakoba Laha in Katarino Turk.

Dopoldne pa so zadnji turnir imeli tudi mladi, ki vadijo v teniški šoli. Po štirih odigranih turnirjih so bili najuspešnejši:

Do 10 let

1. mesto Bine Sitar
  2. mesto Tine Bombač
  3. mesto Pavlin Zule

Do 12 let

1. mesto Žiga Uršič
  2. mesto Lan Kiršner
  3. mesto Anže Poljanšek

Do 14 let

1. mesto Nal Bamburač Progar
  2. mesto Matevž Fefer
  3. mesto Maks Košir

Do 16 let

1. mesto Gašper Rifel
  2. mesto Domen Stele
  3. mesto Nace Jeglič

Deklice

1. mesto Eva Korošec
  2. mesto Tjaša Krapež
  3. mesto Ana Korošec

Na današnjem tekmovanju sta se izkazala predvsem Ana Korošec, ki je v zadnjem času zelo napredovala in že "grozi" najboljšima dvema Evi Korošec in Tjaši Krapež, ter Lan Kiršner, ki je po tretjem mestu na svojem prvem turnirju tokrat kar zmagal.

Tenis klub Kamnik