• +386 (0)8 161 53 09
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

ŠPORTNA ZVEZA OBČINE KAMNIK


civilno združenje kamniških športnih društev in klubov

foto: Klemen Brumec

Članstvo

Podatki se še dopolnjujejo!

ČlanNaslovZastopnikElektronski naslov
ATLETSKO DRUŠTVO KAMNIKBistričica 24, 1242 StahovicaDamjan Zlatnardamjan.zlatnar@gmail.com
AVTO MOTO DRUŠTVO SITAR RACING TEAMVrhpolje pri Kamniku 224, 1241 KamnikJanez Sitarsitar.ivo@siol.net
AVTO MOTO KLUB TUNJICETunjiška Mlaka 10C, 1241 KamnikSrečko Koželjmajda.kozelj@gmail.com
BALINARSKI KLUB DUPLICAJakopičeva ulica 11, 1241 KamnikBožidar Kvederbkduplica@gmail.com
BOKSARSKI KLUB HAYATLjubljanska cesta 3D, 1241 KamnikBoštjan Veinhandlboxing.hayat@gmail.com
DRUŠTVO LOKOSTRELCEV LUCKY ARTKamniška Bistrica 3, 1242 Stahovica-dl.luckyart1@gmail.com
DRUŠTVO ODBOJKARSKIH SODNIKOV LJUBLJANAKajuhova pot 12, 1241 KamnikJana Prešereninfo@drustvo-doslj.si
DRUŠTVO UPOKOJENCEV KAMNIKKolodvorska ulica 5, 1241 KamnikVincenc Polakdu.kamnik@kks-kamnik.si
GOLF KLUB ARBORETUMVolčji Potok 43G, 1235 RadomljeBoris Zupančičinfo@golfarboretum.si
JUDO KLUB KAMNIKLjubljanska cesta 45A, 1241 KamnikJanja Lamutjudoklubkamnik@gmail.com
KARATE KLUB CENTER KAMNIKKovinarska cesta 1A, 1241 KamnikDarko Kotardarkokotar@siol.net
KEGLJAŠKI KLUB KAMNIKCankarjeva cesta 26A, 1241 KamnikIgor Zamljenkeglaski.klub@kks-kamnik
KLUB BORILNIH VEŠČIN IN ŠPORTOV CANNE KAMNIKBevkova ulica 40, 1241 KamnikJerca Primc-
KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽPodjelše 2, 1241 KamnikDušan Papežkgtpapez@gmail.com
KLUB ZA MALI NOGOMET BAKOVNIK-KAMNIKPodgorje 26A, 1241 Kamnik--
KOLESARSKO DRUŠTVO ALPEPerovo 2B, 1241 KamnikJanez Jarmjajanez@akcija.net
KOLESARSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIKCankarjeva cesta 1A, 1241 KamnikCiril Grkmaninfo@calcit-bike.com
KOŠARKARSKI KLUB KAMNIKCankarjeva cesta 1A, 1241 KamnikDavid Šućur-
LETALSKI KLUB KAMNIKPodgorje 98, 1241 KamnikSilvo Vidergar in Matej Trtniktrtnik.matej@gmail.com
LOKOSTRELSKI KLUB KAMNIKCankarjeva cesta 26, 1241 KamnikGregor Končaninfo@lkkamnik.si
MEDOBČINSKO DRUŠTVO INVALIDOV KAMNIKNovi trg 26A, 1241 KamnikJanez Sedušakmdikamnik@siol.net
NAMIZNOTENIŠKI KLUB KAMNIKZikova ulica 4, 1241 KamnikŽeljko Đurićzeljko.duric@helios.si
NOGOMETNI KLUB KAMNIKCankarjeva cesta 23, 1241 KamnikTomaž Mencingerinfo@nk-kamnik.si
NOGOMETNI KLUB VIRTUS KAMNIKUlica Matije Blejca 7, 1241 KamnikFrancel Laknarnkvirtus@gmail.com
ODBOJKARSKI KLUB KAMNIKCankarjeva cesta 1A, 1241 KamnikGregor Hribarinfo@calcitvolley.si
PLANINSKO DRUŠTVO KAMNIKŠutna 42, 1241 KamnikMarko Petekinfo@pdkamnik.si
PLAVALNI KLUB KAMNIKMaistrova ulica 15, 1241 KamnikAnita Berliskinfo@plavalniklub-kamnik.si
PLESNI KLUB ŠINŠINSteletova cesta 3, 1241 KamnikAna Medveščekinfo@sinsin.si
PLEZALNI KLUB KAMNIKUsnjarska cesta 9, 1241 KamnikStanko Židanplezalni.klub.kamnik@gmail.com
PRAKTIČNI STRELSKI CENTER KAMNIKKamniška cesta 56, 1241 KamnikUroš Jerebpsc.kamnik@siol.net
SMUČARSKI KLUB KAMNIKKajuhova pot 12, 1241 KamnikTomaž Rode-
SPORT TOURING CLUB PANTHER KAMNIKBistriška cesta 10B, 1241 KamnikGregor Klemencpantherkamnik@gmail.com
STRELSKA DRUŽINA KAMNIKCankarjeva cesta 26A, 1241 KamnikMarjan Repičinfo@sdkamnik.si
ŠPORTNI KLUB FENIKSZgornje Stranje 38, 1242 StahovicaRok Hribarfeniks.kamnik@gmail.com
ŠPORTNO DRUŠTVO ČEŠNJICEČešnjice v Tuhinju 15, 1219 Laze v TuhinjuKristjan Kropivšek-
ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINALjubljanska cesta 4I, 1241 KamnikAleš Špansdgrbina@gmail.com
ŠPORTNO DRUŠTVO MOTNIKMotnik 33, 1221 MotnikSimon Zupančič-
ŠPORTNO DRUŠTVO SAPPAGlavni trg 15, 1241 KamnikDarko Maležforum@siol.net
ŠPORTNO DRUŠTVO ŠMARTNOŠmartno v Tuhinju 27, 1219 Laze v TuhinjuMatjaž Hribernikinfo@sd-smartno.si
ŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO MEKINJECankarjeva cesta 37, 1241 KamnikBrane Golobskd.mekinje@gmail.com
ŠTUDENTSKI KLUB KAMNIKŠutna 54, 1241 KamnikAnamarija Dolencinfo@skk.si
TENIS KLUB KAMNIKMaistrova ulica 15A, 1241 KamnikBoris Božičniktkkamnik@tkkamnik.si
TRIATLON KLUB TRISPORT KAMNIKZgornje Stranje 47, 1242 StahovicaMiro Kregarmiro.kregar@siol.net
TRIATLONSKI KLUB UTRIPGlavni trg 1, 1241 KamnikPrimož Mavinfo@tk-utrip.si
VATERPOLSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIKMaistrova ulica 15, 1241 KamnikDarko Homardare.homar@gmail.com


© 2020 Športna Zveza Občine Kamnik . All Rights Reserved. Powered by Oblikovalnica